logo.jpg, 6 kB Dřevostavby Koželuha st0.jpg, 3 kB

Odkazy projektu Bejčák

Odkazy umístěné na této stránce byly získány výměnou a nemusí být v přímém spojení se společností Koželuha, s.r.o. Pokud máte zájem o výměnu i Vy, napište na adresu lubos(zavináč)lumal.cz.

Projekt Roman

Internetový projekt Roman je partnerem projektu LUMAL.


High Security s.r.o. je bezpečnostní agentura z Plzně, která nabízí bezpečnostní služby Praha. Firma působí na celém území České republiky, kromě Plzně také ve městech Brno a Ostrava. Mezi její speciality patří také technické služby Praha, v jejichž rámci se vám tato bezpečnostní firma postará o správu nemovitostí a budov, kácení dřevin a stromů nebo požární ochranu. Pokud by technické služby nestačily, může na řadu přijít i ochrana osob a majetku, kde má tato plzeňská bezpečnostní agentura mnohaleté zkušenosti. Sesterskou společností agentury je bezpečnostní a úklidová firma Safe Point, která se kromě úklidové služby Praha provádí práce jako je čištění koberců, úklid kanceláří, péče o zeleň, apod. Samozřejmostí je možnost využít zákonné náhradní plnění Praha, při kterém je nutné odvádět tzv. povinný podíl. Jako náhradní plnění mohou v roce 2012 dobře posloužit například úklidové práce od Safe Point.


Business soutěží GMC se zabývá také další server o Global Management Challenge, na kterém se dočtete postřehy účastníků, komentáře k finálovým kolům, jak GMC probíhá, atd. Stránka má i svoji anglickou variantu o Global Management Challenge pro celý svět. Za pozornost stojí např. srovnání GMC se skutečným businessem, které ukazuje, v čem může být takové řízení virtuální firmy prospěšné. A pokud se GMC aktivně účastníte, nelze než doporučit další tipy týkající se Global Management Challenge - tj. GMCHelper. Na něm jsou k dostání různé produkty úspěšného týmu z ročníku 2010/2011 z Macau - reporty, analýzy, manuál a strategie. Nejefektivnější je přečíst si tipy zdarma a dále zakoupit reporty a manuál.


Pro všechny, které zajímá ekonomie, management nebo finance je dobrým zdrojem informací Univerzita online. Na jednom místě zde můžete najít online přednášky vytvářené studenty ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Přednášky se týkají podnikové ekonomiky, práva, kvantitativních metod a matematiky, nebo také marketingu a účetnictví. Vybere si opravdu každý.


Na webu RomanSterly.com je web, kde můžete najít zajímavé články o cestování, seminární práce nebo akcie. Jeho autor je rovněž vítězem České republiky v mezinárodní soutěži ve strategickém managementu Global Management Challenge ČR.